
| Hóesés előtt | Hólapátolás közben |
| Igen, igen, kell a három autóbeálló! | Ki volt az a sznob, kretén, aki három autóhelyet csináltatott? |
| Nem baj, ha lent van a garázs! Ennyi mozgás kell. | Milyen barom találta ki, hogy lent legyen a garázs?! |
| Legyen a lépcső tetején a fatároló! | Mégis, ki volt az a féleszű, aki ide rakta a fatárolót? |
| Nem gond, ha hátulról van a bejárat! | A franc essen abba, aki kitalálta, hogy körbe kell menni! |
| Annyira romantikus itt, amikor havazik! | Az is rohadjon meg, aki a havat kitalálta! |
| Nem kell átjáró a pincéhez! | Miért nincs átjárás ehhhez a rohadt pincéhez? |
| Ha esik hó, legalább nem kell konditerem. | Itt fogok megdögleni, mire ezt befejezem! |
| De szép nagy kertetek van! | Mekkora rohadt nagy kertünk van! |
